Aktuálně Starší přípravka

Video: Starší přípravka na Bayern Trophy 2024

Starší přípravka našeho fotbalového klubu – TJ Malá Haná Knínice, byla na mezinárodním prestižním fotbalovém turnaji v Mnichově. Na turnaj, který se konal 30. a 31. března 2024, zamířilo čtrnáct našich mladých fotbalistů ročníku 2013 a 2014 společně se svými dvěma trenéry a fanoušky. Turnaje se celkem zúčastnilo více než 100 týmů z celé Evropy a fotbalisté nabrali zkušenosti s týmy z Rakouska, Německa, Francie a Itálie, jako jediní z ČR.
Na turnaj se připravovali celou zimu, kdy po skončení podzimní části OP, odehráli celkem 12 turnajů, z toho 2 na Slovensku, kde se učili hrát ve formátu 6+1.
Naši obec i celou Českou Republiku, reprezentovali hráči pod vedením kapitána Matyáše Tomana, brankáře Dominika Hájka, obránců: Filipa Hájka, Dominika Dvořáčka a Ondřeje Sedláka, záložníků: Vojty Kuchaře, Matěje Smékala a Ráďi Hrubana, útočníků: Petra Chlupa, Robina Kůrky, Jana Obertíka, Dana Kalabuse, Tibora Kolaji a Štěpána Soukala.
Hráči zároveň navštívili a prohlédli si Allianz Arenu, kde hraje Bayern Mnichov a dokonce si mohli vyběhnout z tunelu na trávník za zvuku hymny Ligy Mistrů.