Starší přípravka hrála s týmy Boskovice-Letovice

Knínice – Boskovice/Letovice U10; 14-09

Hrajeme již na větší hřiště a byl jsem překvapen, že Boskovičtí chtěli hrát ve formátu 6+1 a byli překvapeni z většího formátu i z toho, že nám to bylo jedno. Nakonec jsme hráli standardně na 5+1

Nastoupili jsme s Matějem v brance a předvedl velmi dobrý, spolehlivý výkon.

První pětka tedy byla s Domínem jako záložníkem, a musím celou formaci velmi vyzdvihnout – napadali, soupeř neměl komu rozhrát, brankář si občas vyjížděl, ale jeho výjezdy spolehlivě likvidoval Robin. Hra byla nahoru dolů, první pětka soupeře naprosto válcovala, druhá pětka si také držela převahu – vedena Ráďou, byť ne s takovým rozdílem, třetí se solidně držela – bez zbytečných chyb, resp. se je snažila vždy odčinit.

Zápas hodnotím velmi pozitivně, dominovali jsme na hřišti a pokud vezmu opravdu v potaz, že jsme z 80% U10 – pak kluci mají velkou pochvalu. Střelci: Peťa 4x; Robin 3x; Domíno 2x a Matyáš 2x; Ráďa, Dan a Honza 1x

Knínice – Boskovice/Letovice U11; 0-12

Tento zápas byl minimálně v první půlce zápasem našeho brankáře – chytal Domíno a tým podržel naprosto spolehlivě a držel vyrovnanou část. Je opravdu vidět věkový rozdíl 1 až 1,5 roku, ale byli jsme velmi disciplinovaní a velmi zodpovědní. V poločase byl výsledek 0-3, který ale nic neznamenal. Rozdíl zde ale byl – Domíno zlikvidoval (nevím jak) naprosto jasných 7 gólových situací Boskovic, my jsme vystřelili pouze 2x. Rozhodně bych tady neřekl, že jsme byli rovnocení jako na zápase s lepším z RDR Akademií.

Od poločasu se nám příliš nedařilo, nedokázali jsme držet psychiku a samozřejmě při střídání mladších, nám tam góly pomalu ale jistě padaly. Domíno vychytal ještě dalších 6 gólových situací, přesto se skóre přesunulo na stranu Boskovic.

Nechci kluky omlouvat, hratelné to opravdu bylo, spíše jsme nevydrželi se silami. Je to pro nás podnět s čím pracovat dál.

Měli jsme i nováčka – Adama ze Sudic, byl tento týden poprvé na tréninku, hned šel na zápas a podal velmi hezký výkon.