Aktuálně Mladší přípravka

Mladší přípravka zahájila jarní část sezóny v Doubravici

Po dlouhém období bez soutěžního zápasu a s dalším omlazení kádru, kdy nám dva hráči ročníku 2015 definitivně přešli do starší přípravky, jsme jeli plni očekávání na zápasy do Doubravice. Nastoupili jsme proti týmům RDR Akademie DX a DY. Oba týmy soupeře měly v sestavě většinu dětí o rok i o dva starší, což je v této kategorii velký rozdíl. Soustředili jsme se tedy hlavně na to, aby se naši hráči nebáli hrát, neuhýbali soubojům a pokusili se vstřelit nějaké góly. Přestože jsme oba zápasy prohráli, tak v některých fázích zápasů jsme byli vyrovnaným soupeřem. Velice nás potěšili hlavně úvody a konce zápasů. Je vidět, že děti, co jezdí pravidelně na zápasy už mají svoje první zkušenosti za sebou a soupeřů se nebojí. Ostatní děti ještě potřebují něco odehrát, aby nabraly větší sebevědomí.

Do dalších zápasů musíme zapracovat hlavně na přepínání z útoku do obrany, na odvaze, a v neposlední řadě na zakončení. Spousta našich šancí skončila mimo branku.

RDR Akademie DX – Knínice 17:4 (10:2)
Naši střelci: Štěpán, Matěj, Ondra a Adam

RDR Akademie DX – Knínice 17:3 (9:1)
Naši střelci: Štěpán, Matěj a Ondra