Aktuálně Mladší přípravka

Mladší přípravka hrála doma s Boskovicemi

V sobotu 20.dubna 2024 ráno, v chladném počasí a po deštivé noci, přišli na řadu dva těžcí soupeři z Boskovic. Na podzim jsme s BU8 prohráli 1:25 a s BU9 dokonce 1:39. Nyní byl výsledek lepší i trenéři soupeře si všimli našeho zlepšení. Poslední tréninky se soustředíme na to, aby každý bránil svého hráče, když má míč soupeř. A naopak se uvolňovat a nabízet se, když má míč náš tým. Cílem je dostávat méně gólů uvolnit prostor pro útoky. Stále se také snažíme sebrat odvahu a zúčastnit se osobních soubojů. Je vidět, že se to zatím nedaří. Týmy z Boskovic jsou stále na úplně jiné úrovni. Rozdíl je vidět především v rychlosti reakce, odvaze v osobních soubojích i technických kvalitách. Některé naše děti se stále bojí jít do soubojů, soupeř pak snadno projde přes hřiště a skóruje.

Musím pochválit účast na zápase. Jedenáct dětí je pro nás skvělé číslo. V zápasech se toho hráč či hráčka naučí nejvíce. Každou chybou, kterou si uvědomí, se poučí a příště to zkusí jinak a většinou lépe. Nezbývá než si přát, aby to tak pokračovalo do konce sezóny. Zkrátka je potřeba hrát a trénovat, na dětech co chodí pravidelně je vidět velký progres, bohužel jich není mnoho.

Knínice – Boskovice-Letovice BU8 0:17 (0:11)
Tentokráte bez střelce

Knínice – Boskovice-Letovice BU9 1:34 (0:18)
Naším střelcem byl Matěj

Příští zápasy nás čekají v sobotu 27.4. od 10:00 proti Bukovince a Adamovu na hřišti v Bukovince.